Štrekaři.cz - logo
MENU
Jiří Pavel Češka

Jiří Pavel Češka

Patří k největším talentům českého běhu, ale ty nejtěžší závody svádí ve své hlavě. Jiří Pavel Češka je dorostenecký rekordman na 800 metrů a také jeden z odhadem více než 100 000 Čechů, kteří trpí autismem.

Foto: Soňa Maléterová

Spotify

Jiří Pavel Češka

 

Patří k největším talentům českého běhu, ale ty nejtěžší závody svádí ve své hlavě. Jiří Pavel Češka je dorostenecký rekordman na 800 metrů a také jeden z odhadem více než 100 000 Čechů, kteří trpí autismem.

Jubilejní 30. díl Štrekařů tak bude velmi speciální. S mým hostem se budu bavit zejména o tom, jaké je žít s autismem (konkrétně s Aspergerovým syndromem), a proč ani běhání není vždy účinným lékem na nemoci duše. Připravte se na opravdu hodně silné svědectví, za které má Jirka můj velký respekt.

 

Použitá hudba:


Schyzo - Vzhůru
Louis Armstrong - Spooks
Mňága a Žďorp - 17B
Spliknot - Snuff

 

‼️ Pokud máte psychické problémy, či dokonce sebevražedné myšlenky, obraťte se prosím na nonstop linku důvěry 284 016 666 ‼️

Galerie

Další